Berichten

Uitslagen verkiezingen 20 maart 2019

Op 20 maart 2019 vonden in Brabant verkiezingen plaats voor de provincie- en waterschapsbesturen. De definitieve uitslagen zijn als volgt.

Verkozen in Provinciale Staten Noord-Brabant zijn de CDA’ers: Marianne van der Sloot, Renze Bergsma, Tanja van de Ven-Vogels, Ankie de Hoon, Marcel Deryckere, Kees de Heer, John Bankers en Coen Hendriks.

Meer informatie: https://www.brabant.nl/actueel/nieuws/2019/maart/definitieve-uitslag-provinciale-statenverkiezingen.

Verkozen in het waterschap Brabantse Delta zijn de CDA’ers: Hans Peter Verroen, Lian Korst-Dingemans en Alwijn ten Cate.

Meer informatie: https://www.brabantsedelta.nl/nieuws/2019/03/definitieve-uitslag-verkiezingen-waterschap-brabantse-delta.html.

Verkozen in het waterschap De Dommel zijn de CDA’ers: Els Stravens, Maarten van den Tillaart, Theo van Beek en Christo Weijs.

Meer informatie: https://www.dommel.nl/nieuws/2019/03/definitieve-uitslag-verkiezingen-waterschap-de-dommel.html.

Verkozen in het waterschap Aa en Maas zijn de CDA’ers: Peter Ketelaars, Jos Leenders, Peter Brouwers, Erik Geene en Yvonne Schram.

Meer informatie: https://www.aaenmaas.nl/nieuws/2019/maart/verkiezingsuitslag-per-lijst-en-kandidaat.html.

Verkozen in het waterschap Rivierenland zijn de CDA’ers: Hannie Visser-Kieboom.

Meer informatie: https://www.waterschaprivierenland.nl/nieuws/2019/03/definitieve-uitslag-verkiezingen-waterschap-rivierenland-bekend.html.

 

 

Uitslagen gemeenteraadverkiezingen CDA Noord-Brabant

Op woensdag 21 maart 2018 waren er in 60 Brabantse gemeenten verkiezingen voor de gemeenteraad.

In het volgende overzicht ziet u per gemeente de uitslag van het CDA: Uitslagen gemeenteraadsverkiezingen CDA Noord-Brabant (21 maart 2018).

UITSLAGEN GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN CDA NOORD-BRABANT
Gemeente 2014 2018 Resultaat
Alphen-Chaam 4 4 gelijk
Asten 4 5 1
Baarle-Nassau 4 2 -2
Bergen op Zoom 3 4 1
Bergeijk 9 7 -2
Bernheze 5 6 1
Best 4 3 -1
Bladel 4 5 1
Boekel 4 7 3
Boxmeer 5 6 1
Boxtel 3 3 gelijk
Breda 6 6 gelijk
Cranendonck 4 6 2
Cuijk 4 3 -1
Deurne 4 4 gelijk
Dongen 5 3 -2
Drimmelen 2 1 -1
Eersel 4 3 -1
Eindhoven 4 6 2
Etten-Leur 6 6 gelijk
Geertruidenberg 2 3 1
Geldrop-Mierlo 4 5 1
Gemert-Bakel 9 11 2
Gilze en Rijen 4 4 gelijk
Goirle 3 3 gelijk
Grave 2 3 1
Haaren 3 4 1
Halderberge 5 4 -1
Heeze-Leende 4 4 gelijk
Helmond 6 5 -1
s-Hertogenbosch 5 4 -1
Heusden 3 2 -1
Hilvarenbeek 2 3 1
Laarbeek 1 2 1
Landerd 3 2 -1
Loon op Zand 4 4 gelijk
Mill en Sint Hubert 4 7 3
Moerdijk 4 4 gelijk
Nuenen 2 2 gelijk
Oirschot 4 4 gelijk
Oisterwijk 2 2 gelijk
Oosterhout 4 3 -1
Oss 7 4 -3
Reusel-De Mierden 4 3 -1
Roosendaal 5 4 -1
Rucphen 3 2 -1
Someren 5 4 -1
Son en Breugel 2 3 1
St. Anthonis 6 7 1
Sint-Michielsgestel 3 4 1
Steenbergen 2 2 gelijk
Tilburg 5 4 -1
Uden 5 4 -1
Valkenswaard 5 5 gelijk
Veldhoven 4 2 -2
Vught 1 1 gelijk
Waalre 3 2 -1
Waalwijk 4 3 -1
Woensdrecht 3 4 1
Zundert 6 4 -2